نمایندگی کنوود تهران

آدرس فروشگاه مرکزی نمایندگی کنوود تهران

نمایندگی کنوود تهران شامل نمایندگی مجاز و فروش است که مخصوص لوازم خانگی بزرگ نظیر لباسشویی، ظرفشویی و یخچال و همچنین لوازم خانگی کوچک نظیر گوشت کوب برقی، غذاساز و آب میوه گیری است. برای اطلاع از آدرس فروشگاه مرکزی به اطلاعات زیر مراجعه شود.

فروشگاه مرکزی کنوود

فروشگاه مرکزی کنوود

کنوود از شرکتهای قدیمی در دنیاست که در ایران نیز از قدمت زیادی برخوردار است. کنوود از جمله کارخانه هایی است که در 3 زمینه صوتی، لوازم خانگی کوچک و بزرک فعال است. در ایران نمایندگی تهران با شرکت تهران بوران است. با توجه به حضور پرقدرت کنوود در ایران، خدمات پس از فروش نیز در سراسر ایران حضور فعال دارد.

آدرس نمایندگی کنوود تهران

آدرس نمایندگی کنوود تهران

آدرس و تلفن نمایندگی کنوود تهران

همانطور که گفتیم، کنوود در سراسر ایران دارای نمایندگی فروش و خدمات است. تهران مرکز فروش کنوود ایران است. آدرس فروشگاه مرکزی کنوود تهران به شرح زیر است. لازم به ذکر است نمایندگی کنوود و نمایندگی براون در یک مکان قرار دارند. با تلفن کردن به این شماره ها و یا مراجعه حضوری می توانید از انواع محصولات براون و کنوود مطلع شوید.

موردی که باید به آن توجه داشت این است که امروز همگی خود را نماینده شرکت معرفی می کنند پس مراقب باشید تا به نام نمایندگی اجناس تقلبی و یا با گارانتی تقلبی نصیب شما نشود. در چنین حالتی با مشکلات عدیده ای روبرو خواهید شد.

تلفن: 021-66887973

09123483002

آدرس: تهران- خیابان جیحون نرسیده به کمیل پلاک 67.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

2 پاسخ

پیگیری‌ها

  1. […] طریق آدرس فروشگاه مرکزی کنوود و تلفن زیر و یا از طریق نمایندگی فروش کنوود اقدام نمایید. مورد بعدی که در آب میوه گیری کنوود 010 مهم […]

  2. […] غذاساز آشپزخانه، fdm786ba می باشد که با گارانتی 2 ساله در نمایندگی فروش کنوود موجود می باشد. آب میوه گیری و آب مرکبات گیر از […]

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *