فروش محصولات کنوود با قیمت روز و تضمین

فروش آنلاین محصولات کنوود با قیمت روز و تضمین شرکت کنوود ایران  در فروشگاه مرکزی کنود در تهران انجام می پذیرد. با مراجعه به آدرس زیر با مشاوره کارشناسان فروش به جدیدترین و بهترین مدلهای محصولات کنوود آشنا شوید.

شناخت محصولات برقی کنوود

کنوود شرکت انگلیسی با نمایندگی قدرتمندی که در ایران دارد توانسته با وجود تمامی مشکلات سیاسی و اقتصادی در ایران، بازار خود در ایران را حفظ کند. محصولات کنوود یکی از برترین کیفیتهای را بین تولید کنندهای برتر دنیا دارد. نمایندگی کنوود در ایران فروش محصولات کنوود قیمت روز را آغاز کرده است. محصولات کنوود عبارتند از:

  • ماشین آشپزخانه یا همزن برقی حرفه ای چندکاره
  • انواع غذاساز 32 کاره و 52 کاره
  • انواع مخلوط کن
  • انواع آب میوه گیری کنوود
  • انواع آب مرکبات گیری
  • انواع توستر
انواع محصولات کنوود

انواع محصولات کنوود

تضمین محصولات کنوود چند ماه است؟

محصولات کنوود نیز مانند شرکتهای حرفه ای که در بازار حضور قدرتمند دارند دارای گارانتی هستند. تضمین فروش محصولات کنوود قیمت روز به 2 صورت است.

  1. تضمین اصالت کالا
  2. تضمین خراب و مشکلات بعد از خرید محصولات کنوود

گارانتی محصولات کنوود 18 ماه از تاریخ خرید و فاکتور است. بعد از خرید کالا باید فاکتور مهردار را دریافت کرده و تا زمان گارانتی حفظ شود.

فروشگاه مرکزی محصولات کنوود

فروشگاه مرکزی محصولات کنوود

محصولات کنوود با قیمت روز

شرکت کنوود ایران با سایت کنوود در ایران فروش آنلاین محصولات کنوود را با قیمت روز قرار داده است که با رفتن به سایت کنوود ایران و فروشگاه سایت خرید اینترنتی انجام دهید. در صورت مشاوره با کارشناسان با ما ارتباط بگیرید. قیمتهایی که در فروشگاه سایت وجود دارد به روز هستند.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

4 پاسخ

پیگیری‌ها

  1. […] اولیه باکیفیت تری برخوردار است و به همین علت است که قیمت محصولات کنوود به سفارش اروپا گرانتر از سفارش اسیا است. افرادی که به […]

  2. […] و تامین قطعات را به عهده دارد و نمایندگی فروش نیز وظیفه فروش محصولات کنوود را با نرخ مصوب را دارد. خرید محصولات کنوود از نمایندگی 2 […]

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *