بهترین مارک آب مرکبات گیری برقی

بهترین مارک آب مرکبات گیری برقی 2019 در انگلستان

بهترین مارک آب مرکبات گیری در انگلستان در سال 2019 میلادی چه برندی است؟ مشخصات آب پرتقال گیری چیست و چه مدلی است؟ دلیل این که انگستان برای انتخاب بهترین برند آب پرتقال گیری انتخاب شده است چیست؟ آیا در ایران وجود دارد؟

آب مرکبات گیری کار آب میوه گیری را به صورت دیگر انجام می دهد. آب میوه گیری دستگاهی است که برای آب گیری میوه های نظیر هویج، سیب، و .. استفاده می شود اما آب مرکبات گیری برای آب گیری پرتقال و لیمو و … کاربرد دارد. آب مرکبات گیری های جدید از حالت دستی به برقی تبدیل شده است. دستگاه ها دارای موتوری هستند که به صورت یک طرفه و دو طرفه می چرخند و آب گیری می کنند.

بهترین آب مرکبات گیری برقی

بهترین آب مرکبات گیری برقی

بهترین مارک آب مرکبات گیری انگلستان

بهترین مارک آب مرکبات گیری در کشورهای مختلف متفاوت است. به عنوان مثال آب پرتقال گیری براون در آلمان معروف است اما بهترین آب پرتقال گیری که در سال 2019 در انگلستان انتخاب شد آب مرکبات گیری کنوود است. آب مرکبات گیری کنوود یکی از بهترین محصولات آب گیری ارزان کنوود است که بیشترین فروش را در انگلستان دارد. بهترین مدل آب مرکبات گیری کنوود به مدل je280 و je290 است که هر دو مشخصات یکسانی دارند اما رنگ آنها با هم فرق دارد.

بهترین مارک آب پرتقال گیری

بهترین مارک آب پرتقال گیری

مشخصات آب مرکبات گیری کنوود je280

آب پرتقال گیری کنوود je280 از قدرت موتور 40 واتی بهره می برد و دارای مخزن آب گیری نیز هست. موتور این دستگاه دو جهته کار می کند و این قابلیت را دارد که به راست و چپ بچرخد. این قابلیت باعث می شود تا 90 درصد آب میوه گرفته شود. مخزن آب مرکبات گیر از پلاستیک شفاف است که ظرفیت 1 لیتر آب پرتقال را دارد. این محصول در بازار ایران هم وجود دارد. برای خرید آب میوه گیری کنوود به نمایندگی کنوود در ایران مراجعه شود.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *