بهترین مارک آب میوه گیری

بهترین مارک آب میوه گیری و مخلوط کن خارجی کدام است؟

بهترین مارک آب میوه گیری و مخلوط کن خارجی کدام است. در این مقاله ما به بررسی بهترین و پرفروش ترین برند وارداتی آب میوه گیری و مخلوط کن را که از لحاظ کیفیت و کارایی حرف اول را می زند می پردازیم. با مطالعه این نوشته می توانید بهترین خرید را داشته باشید.

آب میوه گیری و مخلوط کن از وسایل مورد نیاز و ضروری هر خانه ای است. توجه به سلامت انسانی باعث شده تا مصرف آب میوه و سبزیجات روز به روز افزایش یابد اما به دلیل فرهنگی که در ایران وجود دارد و همیشه به دنبال بهترین دستگاه ها هستیم، چند مارک اول دنیا که حرف اول را می زنند را معرفی می کنیم.

تفاوت آب میوه گیری با مخلوط کن

آب مویه گیری و مخلوط کن هر دو برای تهیه آب میوه است اما از دستگاه آب میوه گیری برای گرفتن آب هویج و آب سیب و… و از مخلوط کن برای تهیه شیرموز، آب توت فرنگی، آب طالبی و … استفاده می شود. برخی از مدلها است که دستگاه 2 کاره است که شامل آب میوه گیر و مخلوط کن است.

آب میوه گیری کنوود

بهترین مارک آب میوه گیری و مخلوط کن

برای شناسایی بهترین آب میوه گیری و مخلوط کن خارجی باید به 2 مورد باید توجه خاص کرد. مارک و قدرت دستگاه. بسیاری از غذاسازها هستند که دارای آب میوه گیری و مخلوط کن هستند و چندین کار را انجام می دهند. بهترین مارکی که در آب میوه گیری و مخلوط کن وجود دارد عبارتند از:

  • کنوود
  • براون
  • مولینکنس
  • تفال

4 مارکی که نام بردیم 4 مارک اول دنیا هستند که هر کدام دارای انواع مختلفی هستند. کنوود و براون توانسته اند با عرضه بهترین آب میوه گیری و مخلوط کن، از برندهای مولینکس و تفال جلو بزند در صورتی که مولینکس و تفال تا سال 2015 در رده اول دنیا قرار داشتند.

خصوصیات آب میوه گیری و مخلوط کن خوب چیست؟

آب میوه گیری و مخلوط دارای دو قطعه مهم هستند که قدرت موتور و جنس تیغه ها است. زمانی که به مشخصات آب میوه گیری و مخلوط می نگریم می بینیم که تیغه همگی از استیل ضد زنگ است اما به این مسئله توجه نمی کنیم که استیل آن از چه نوعی است. آب میوه گیری کنوود و براون برای تیغه های بهترین آب میوه گیری و مخلوط کن تولیدی خود از استیل ضد زنگ 312 که بهترین استیل بازار است استفاده می کنند و این باعث تفاوت کارایی در مارکهای دیگر شده است.

مخلوط کن کنوود

مخلوط کن کنوود

توان بالا نیز در کیفیت آب گیری اهمیت دارد. هر چه توان موتور بالاتر باشد آب میوه بیشتر و تفاله خشک تری نصیب ما می شود. قدرت موتور 700 تا 2000 وات برای مصارف خانگی وجود دارد. بهترین آب میوه گیری کنوود به آب میوه گیری کنوود sj880 تعلق دارد و رد براون، آب میوه گیری j700 براون بهترین آب میوه گیری هستند. دهانه ورودی بزرگ آب میوه گیری و حجم پارچ مخلوط کن نیز از دیگر امتیازاتی است که یک دستگاه خوب می تواند داشته باشد.

دستگاه آب میوه گیری سه کاره بهتر است یا تک کاره؟

آب میوه گیری نیز می تواند سه کاره و 2 کاره باشد. دستگاه 3 کاره یک موتور دارد که 3 نوع کار متفاوت انجام می دهد. همیشه دستگاه تک کاره بهتر از چندکاره است اما در صورتی که به نگهداری دستگاه اهمیت بدهیم و در تمیز کردن و موادی که برای آب گیری استفاده می شود، دقت لازم انجام بگیرد، آب میوه گیری چندکاره بهتر است. به عنوان مثال میوه هسته دار درون آب میوه گیری نریزیم و یا از مخلوط کنی که یخ شکن ندارد برای خردکردن یخ استفاده نکنیم.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *