فروش آب میوه گیری شرکت کنوود مدل jep010

فروش آب میوه گیری کنوود مدل jep010 با گارانتی 18 ماهه شرکت تهران بوران و ایران کنوود انجام می گیرد. این مدل که یکی از ارزانترین آب میوه گیری های برقی خارجی مخزن دار است به عنوان دستگاه خانگی کم جا و کارآمد شناخته شده است.

بهترین مارک آب میوه گیری چیست؟

وجود آب میوه گیری در هر خانه ای لازم و ضروری است. با بیماریهایی که در جامعه وجود دارد. آب میوه هایی که در بازار به فروش می رسد به هیچ عنوان مواد مفید لازم را ندارند و در اغلب موارد از میوه های ناسالم و پلاسیده استفاده می گردد به همین جهت وجود یک آب میوه گیری خوب در هر خانه ای لازم است. بهترین مارک آب میوه گیری در دنیا به ترتیب به شرح زیر است.

  • کنوود سفارش اروپا
  • براون آلمان
  • مولینکس
  • فیلیپس
  • تفال

فروش آب میوه گیری کنوود jep010

فروش آب میوه گیری کنوود به دلیل اینکه کلیه محصولات کنوود توانایی آب گیری انواع میوه هسته دار را دارد ار حجم بالایی برخوردار است. در نگهداری از دستگاه آب میوه گیری پیشنهاد می شود تا هسته میوه با آن نباشد اما تیغه های آب میوه گیری کنوود طوری طراحی شده است که اگر با هسته نیز درون دستگاه قرار بگیرید آسیبی نمی بیند. برای خرید آب میوه گیری کنوود از طریق آدرس فروشگاه مرکزی کنوود و تلفن زیر و یا از طریق نمایندگی فروش کنوود اقدام نمایید. مورد بعدی که در آب میوه گیری کنوود 010 مهم است آب گیری میوه تا 75 درصد است. یعنی تفاله تنها 25 درصد رطوبت دارد و مابقی از طریق دستگاه به بیرون خارج می شود.

چند مدل آب میوه گیری کنوود وجود دارد؟

از مشکلاتی که مردم با آن روبرو هستند مسئله ساخت چین بودن محصولات معروفی مانند کنوود و یا براون و … است. چین کشوری است که کل بازار لوازم برقی دنیا در آنجا تولید می شود به همین جهت این جستجو که به دنبال جنس آلمانی و یا انگلیسی گشتند کاری عبث است اما باید بتوانیم بهترین وسیله را بخریم. برندهایی مانند کنوود که اصلیت انگلیسی دارد با محصولات درجه A و B چین تولید می شود. محصولات گرید A برای اروپا و محصولات گرید B برای آسیا تولید می گردد.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *