بهترین مارک ماشین آشپزخانه

بهترین مارک ماشین آشپزخانه خانگی در ایران

بهترین مارک ماشین آشپزخانه خانگی که به صورت حرفه ای کاربرد دارد در ایران و دنیا که برای نوعروس مناسب است دارای کارایی هایی است که دیگر برندها ندارد. برای اطلاع از بهترین مدل و مارکی که هست به اطلاعات زیر مراجعه شود.

ماشین آشپزخانه چیست؟

ماشین آشپزخانه یک دستگاه برقی است با چندین کارایی که در آشپزخانه و برای تهیه انواع مواد غذایی بکار می رود. ماشین آشپزخانه دارای مدلهای مختلفی است که هر کدام دارای قطعات جداگانه ای است. مهمترین مشخصه ای که ماشین آشپزخانه دارد کاسه همزن استیل بزرگی است که مشاهده اول به چشم می خورد.

ماشین آشپزخانه چیست

ماشین آشپزخانه چیست

ماشین آشپزخانه حرفه ای با خانگی چه فرقی دارد؟

کلیه محصولات برقی که تولید می شود در 2 نوع هستند که به حرفه ای و خانگی تقسیم می شوند. ماشین آشپزخانه خانگی دارای قدرت موتور کمتری است و قطعات جانبی آن کمتر است اما ماشین آشپزخانه حرفه ای دارای موتور قوی بوده و از قطعات کاربردی زیادی برخوردار است. بهترین ماشین آشپزخانه وظیفه 4 تا 6 دستگاه را به طور کامل انجام می دهد که ما بهترین مارک ماشین آشپزخانه را معرفی می کنیم. از کارایی های ماشین آشپزخانه، به عنوان مثال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • همزن برقی
  • چرخ گوشت
  • آسیاب
  • آبمیوه گیری
  • مخلوط کن
قیمت ماشین آشپزخانه کنوود

قیمت ماشین آشپزخانه کنوود

بهترین مارک ماشین آشپزخانه چیست؟

ماشین آشپزخانه نیز دارای مارکهای مختلفی است اما چون ما می خواهیم بهترین ماشین آشپزخانه را نام ببریم تنها به بهترینها اشاره خواهیم کرد. ماشین آشپزخانه را با نام همزن برقی نیز می شناسند. علت این امر، وجود کاسه بزرگ همزن است که بیشتر در مصارف شیرینی پزی بکار می رود، می باشد. بهترین مارک ماشین آشپزخانه که در دنیا نیز حرف اول را می زند انواع ماشین آشپزخانه کنوود است. کنوود در زمینه تولید انواع ماشین آشپزخانه در دنیا اول است و هموراه توانسته سابقه خود را به عنوان بهترین مارک ماشین آشپزخانه حفظ کند. قیمت ماشین آشپزخانه کنوود نیز براساس مدل است به همین جهت بهترین مرجع برای آشنایی با قیمت ماشین آشپزخانه کنوود این است که به سایت کنوود مراجعه شود.

Kenwood

Kenwood

بهترین ماشین آشپزخانه کنوود چیست؟

همانطور که در بالا نیز اشاره شد کنوود بهترین ماشین آشپزخانه را دارد اما در بین انواع ماشین آشپزخانه ای که تولید می کند چند مدل از لحاظ کارایی، بهترین هستند. بهترین مدل به ترتیب زیر است.

  • ماشین آشپزخانه کنوود مدل KM023 سفارش اروپا
  • ماشین آشپزخانه کنوود مدل KM020 سفارش اروپا
  • ماشین آشپزخانه کنوود مدل KM010 سفارش اروپا
  • ماشین آشپزخانه کنوود مدل KM770 سفارش اروپا
بهترین مدل ماشین آشپزخانه

بهترین مدل ماشین آشپزخانه

مقایسه ماشین آشپزخانه کنوود KM020 با KM023

ماشین آشپزخانه 020 و 023 از لحاظ قدرت موتور در یک اندازه هستند و هر دو دارای 1500 وات قدرت هستند. ماشین آشپزخانه کنوود 023 دارای چرخ گوشت و آسیاب است اما مدل KM020 این دو دستگاه را ندارد. ظرفیت کاسه همزن نیز در هر دو مدل یکسان است. تعداد میله های همزن در مدل 023 تعداد 4 عدد است اما در مدل 020 تعداد میله های همزن 3 عدد است.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *