نمایندگی فروش کنوود در غرب تهران

آدرس نمایندگی فروش کنوود در غرب تهران

آدرس نمایندگی فروش کنوود در غرب تهران به شرح زیر است. نمایندگی کنوود در غرب و جنوب غربی تهران دارای فروشگاه مرکزی نیز هست که با مراجعه به آن از مشاوره رایگان و هم از قیمت ارزان برخوردار خواهید شد. محصولات کنوود نمایندگی به سفارش اروپا است.

نمایندگی فروش کنوود به همراه خدمات پس از فروش کنوود در کلیه شهرها فعال هستند و خدمات به مشتریان می دهند. خدمات شامل گارانتی و تعمیرات است. در صورتی که محصول مورد نظر گارانتی داشته باشد و مشکل به وجود آمده از نوسانات برقی و یا شکستگی نباشد به صورت رایگان است و در غیر اینصورت مبلغ آن دریافت می گردد.

سایت رسمی کنوود

سایت رسمی کنوود

نمایندگی فروش کنوود در غرب تهران

تهران مرکز اصلی کنوود و براون است. کنوود و براون توسط یک شرکت پوشش داده می شود. نمایندگی های فروش کنوود در تهران دارای تقسیم بندی است. برای خرید محصولات کنوود به آدرس فروشگاه زیر مراجعه نمایید.

آدرس: تهران- خ جیحون نرسیده به کمیل پلاک 67 نمایندگی کنوود

تلفن: 021-66887973

09123483002

نمایندگی فروش کنوود تهران

نمایندگی فروش کنوود تهران

محصولات کنوود به سفارش اروپا چیست؟

محصولات کنوود در چین تولید می گردد. لباسشویی، ظرفشویی، غذاساز و … همگی در چین تولید می شود اما با این تفاوت که به سفارشات مختلف تولید می گردد. محصولات کنوود به سفارش اروپا و آسیا تولید می گردد. سفارش اروپا با آسیا کمی متفاوت است. در نظر بگیرید می خواهید یک لباس بخرید. دقت و کیفیت لباس در خرید باری عروسی بهتر است یا لباسی که برای یک میهمانی عادی می خرید. محصولات کنوود نیز به همین صورت است. محصولات برقی کنوود به سفارش اروپا از موتور بهتری و مواد اولیه باکیفیت تری برخوردار است و به همین علت است که قیمت محصولات کنوود به سفارش اروپا گرانتر از سفارش اسیا است. افرادی که به دنبال جنس باکیفیت تر محصولات برقی کنوود هستند می توانند با مشاوره با نمایندگی فروش کنوود در غرب تهران ارتباط بگیرید.

1 پاسخ دادن

پیگیری‌ها

  1. […] مرجع برای هر خرید و خدمات پس از فروش از محصولات کنوود، نمایندگی کنوود در ایران است. کلیه شهرهای ایران دارای نمایندگی فروش هستند. در […]

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *