خرید اینترنتی محصولات کنوود

خرید اینترنتی محصولات شرکت کنوود در ایران

خرید اینترنتی محصولات کنوود در ایران از طریق فروشگاه مرکزی امکان پذیر است. مراجعه به فروشگاه شرکت کنوود این امکان را می دهد تا با جدیدترین محصولات کنوود آشنا شده و کلیه محصولات را با تضمین، بهترین قیمت و با کمترین زمان تهیه نمایید.

شرکت کنوود کجا واقع شده است؟

شرکت کنوود با عرضه محصولات صوتی نظیر ضبط صوت و باند دارای مشهوریت جهانی شد و با گذشت مدت کوتاهی از تاسیس شرکت کنوود در انگلستان توانست بهترین محصولات خانگی برقی مانند انواع غذاساز کنوود، مخلوط کن، آب میوه گیری، همزن و گوشت کوب برقی کنوود را به بازار عرضه نماید.

فروشگاه غذاساز کنوود در تهران

فروشگاه غذاساز کنوود در تهران

محصولات شرکت کنوود ساخت کجاست؟

مردم ایران از زمانی که راه کالاهای چین به ایران و بازار جهانی باز شد با یک معضل بزرگ روبرو شدند و آن این بود که تجار ما کالاهای بی کیفیت چینی را وارد ایران کردند و اینکار باعث عدم اعتماد مردم و خود ما به اجناس چینی شد. با کاهش تقاضا برای کالاهای چینی در ایران، واردکنندگان تصمیم به ورود مارکهای جهانی با ساخت چین شدند. صنعت چین 3 نوع کالا تولید می کند. محصولات کنوود در ایران هم به سفارش اروپا وجود دارد و هم به سفارش آسیا.

 1. کالا به سفارش اروپا
 2. کالا به سفارش اسیا
 3. کالا به سفارش آمریکا
محصولات کنوود در ایران

محصولات کنوود در ایران

تفاوت محصولات کنوود به سفارش اروپا و آسیا

محصولاتی که کنوود تولید می کند دارای هولوگرامی است که توسط آن و سریال دستگاه می توان به اینکه محصول فوق به سفارش کجاست پی برد. برای این کار باید از نمایندگی کنوود در ایران کمک بگیرید چون تنها نمایندگی کنوود در ایران است که می تواند این مورد را تشخیص دهد. البته موردی وجود دارد که اشخاص معمولی به آن پی ببرند اما چون تقلب در این امر وجود دارد گفته نمی شود. با خرید اینترنتی محصولات کنوود از طریق سایت کنوود می توانید از این امر مطمئن شوید که کالای خریداری شده به سفارش اروپا است یا آسیا.

محصولات شرکت کنوود

محصولات شرکت کنوود

خرید اینترنتی محصولات کنوود در ایران

شرکت کنوود دارای سایتهای مختلف با زبانهای متفاوتی در دنیا است. با توجه به مدت حضور کنوود در ایران که به بیش از 30 سال می رسد نمایندگی کنوود در ایران نیز وجود دارد که خرید اینترنتی از طریق سایت ایران کنوود امکان پذیر شده است. ربرای خرید محصولات کنوود به فروشگاه سایت که در بالای صفحه و در کنار آیکن صفحه اصلی قرار دارد رفته و با افزودن محصول به سبد خرید مراحل خرید اینترنتی را طی نمایید.

سایت شرکت کنوود

سایت شرکت کنوود

آشنایی با محصولات کنوود

محصولات کنوود به 3 دسته دسته بندی شده است. در این سایت هدف ما از فروش محصولات کنوود، فروش محصولات خانگی برقی است که شامل موارد زیر است. دسته اول از محصولات زیر شامل ضبط و باند، دسته دوم شامل لوازم خانگی بزرگ نظیر یخچال و لباسشویی و دسته سوم شامل لوازم برقی خانگی کنوود است.

 • غذاساز
 • گوشت کوب برقی
 • ماشین آشپزخانه
 • همزن
 • آب مرکبات گیری
 • آب میوه گیری
 • مخلوط کن
 • چرخ گوشت
 • اسموتی ساز

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

3 پاسخ

پیگیری‌ها

 1. […] دانست و یا کنوود به سفارش آمریکا را با اروپا، پس در خرید محصولات کنوود به این امر دقت کنیم هر چند 99 درصد فروشندگان این را نمی […]

 2. […] در زمینه خرید لوازم خانگی کنود در شهرهای ایران در رتبه دوم قرار گرفته است. استان […]

 3. […] های فروش کنوود در تهران دارای تقسیم بندی است. برای خرید محصولات کنوود به آدرس فروشگاه زیر مراجعه […]

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *